BK/C518-750-R Image
View larger Image
A imaxe pode ser representación.
ver especificacións para os detalles do produto.
BK/C518-750-R
Número de parte do fabricante: BK/C518-750-R
Fabricante / Marca: Eaton - Electronics Division
Parte da descrición: FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
Estado do RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Condición de stock: 20995 pcs Stock
Enviar desde: Hong Kong
Camiño de expedición: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Solicitar presuposto
Parte No.
Cantidade
Solicitude en liña
  • nome de contacto
  • Compañía
  • Correo electrónico
  • Teléfono
  • Mensaxe
  • Verifique
  • Especificacións
  • QC e embalaxe
  • Envío
  • Pagamento
  • Número de pezaBK/C518-750-R
  • FabricanteCoiltronics (Eaton)
  • DescriciónFUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
  • CategoríaProtección de circuítos > Fusibles
  • Estado da peza20995 pcs Stock
  • Avaliación de tensión - AC250 V
  • Tamaño / dimensión0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
  • SerieC518
  • Tempo de respostaFast Blow
  • Paquete / caso2AG, 5mm x 15mm (Axial)
  • PaqueteBulk
  • Temperatura de operación-
  • Tipo de montaxeThrough Hole
  • Fusión de I²t0.264
  • Tipo de fusibleCartridge, Glass
  • Resistencia a frío DC0.91 Ohms
  • Valoración actual (amplificadores)750 mA
  • Cor-
  • Capacidade de quebra @ Tensión nominal35A