0679H9100-01 Image
View larger Image
A imaxe pode ser representación.
ver especificacións para os detalles do produto.
0679H9100-01
Número de parte do fabricante: 0679H9100-01
Fabricante / Marca: Bel Fuse Inc.
Parte da descrición: FUSE BOARD MNT 10A 350VAC 60VDC
Follas de cálculo: 1.0679H9100-01.pdf 2.0679H9100-01.pdf
Estado do RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Condición de stock: 150454 pcs Stock
Enviar desde: Hong Kong
Camiño de expedición: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Solicitar presuposto
Parte No.
Cantidade
Solicitude en liña
  • nome de contacto
  • Compañía
  • Correo electrónico
  • Teléfono
  • Mensaxe
  • Verifique
  • Especificacións
  • QC e embalaxe
  • Envío
  • Pagamento
  • Número de peza0679H9100-01
  • FabricanteBel Fuse, Inc.
  • DescriciónFUSE BOARD MNT 10A 350VAC 60VDC
  • CategoríaProtección de circuítos > Fusibles
  • Estado da peza150454 pcs Stock
  • Avaliación de tensión - DC60 V
  • Avaliación de tensión - AC350 V
  • Tamaño / dimensión0.240' L x 0.100' W x 0.110' H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm)
  • Serie0679H
  • Tempo de respostaFast Blow
  • Paquete / caso2-SMD, Square End Block
  • PaqueteTape & Reel (TR)
  • Temperatura de operación-55°C ~ 125°C
  • Tipo de montaxeSurface Mount
  • Fusión de I²t25.7
  • Tipo de fusibleBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
  • Resistencia a frío DC0.0066 Ohms
  • Valoración actual (amplificadores)10 A
  • Cor-
  • Capacidade de quebra @ Tensión nominal50A AC, 100A DC