023202.5MXEP Image
View larger Image
A imaxe pode ser representación.
ver especificacións para os detalles do produto.
023202.5MXEP
Número de parte do fabricante: 023202.5MXEP
Fabricante / Marca: Littelfuse Inc.
Parte da descrición: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Follas de cálculo: 023202.5MXEP.pdf
Estado do RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Condición de stock: 214670 pcs Stock
Enviar desde: Hong Kong
Camiño de expedición: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Solicitar presuposto
Parte No.
Cantidade
Solicitude en liña
  • nome de contacto
  • Compañía
  • Correo electrónico
  • Teléfono
  • Mensaxe
  • Verifique
  • Especificacións
  • QC e embalaxe
  • Envío
  • Pagamento
  • Número de peza023202.5MXEP
  • FabricanteHamlin / Littelfuse
  • DescriciónFUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
  • CategoríaProtección de circuítos > Fusibles
  • Estado da peza214670 pcs Stock
  • Avaliación de tensión - AC250 V
  • Tamaño / dimensión0.228' Dia x 0.886' L (5.80mm x 22.50mm)
  • Serie232
  • Tempo de respostaMedium Blow
  • Paquete / caso5mm x 20mm (Axial)
  • PaqueteBulk
  • Temperatura de operación-55°C ~ 125°C
  • Tipo de montaxeThrough Hole
  • Fusión de I²t13.875
  • Tipo de fusibleCartridge, Glass
  • Resistencia a frío DC0.0291 Ohms
  • Valoración actual (amplificadores)2.5 A
  • Cor-
  • Capacidade de quebra @ Tensión nominal100A