0263.750MXL Image
View larger Image
A imaxe pode ser representación.
ver especificacións para os detalles do produto.
0263.750MXL
Número de parte do fabricante: 0263.750MXL
Fabricante / Marca: Littelfuse Inc.
Parte da descrición: FUSE BRD MNT 750MA 250VAC AXIAL
Follas de cálculo: 0263.750MXL.pdf
Estado do RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Condición de stock: 120245 pcs Stock
Enviar desde: Hong Kong
Camiño de expedición: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Solicitar presuposto
Parte No.
Cantidade
Solicitude en liña
  • nome de contacto
  • Compañía
  • Correo electrónico
  • Teléfono
  • Mensaxe
  • Verifique
  • Especificacións
  • QC e embalaxe
  • Envío
  • Pagamento
  • Número de peza0263.750MXL
  • FabricanteHamlin / Littelfuse
  • DescriciónFUSE BRD MNT 750MA 250VAC AXIAL
  • CategoríaProtección de circuítos > Fusibles
  • Estado da peza120245 pcs Stock
  • Avaliación de tensión - AC250 V
  • Tamaño / dimensión0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
  • SeriePICO® II 263
  • Tempo de respostaFast Blow
  • Paquete / casoAxial
  • PaqueteBulk
  • Temperatura de operación-55°C ~ 125°C
  • Tipo de montaxeThrough Hole
  • Fusión de I²t0.0411
  • Tipo de fusibleBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
  • Resistencia a frío DC0.15 Ohms
  • Valoración actual (amplificadores)750 mA
  • Cor-
  • Capacidade de quebra @ Tensión nominal50A