067501.6DRT4P Image
View larger Image
A imaxe pode ser representación.
ver especificacións para os detalles do produto.
067501.6DRT4P
Número de parte do fabricante: 067501.6DRT4P
Fabricante / Marca: Littelfuse Inc.
Parte da descrición: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Follas de cálculo: 1.067501.6DRT4P.pdf 2.067501.6DRT4P.pdf
Estado do RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Condición de stock: 32778 pcs Stock
Enviar desde: Hong Kong
Camiño de expedición: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Solicitar presuposto
Parte No.
Cantidade
Solicitude en liña
  • nome de contacto
  • Compañía
  • Correo electrónico
  • Teléfono
  • Mensaxe
  • Verifique
  • Especificacións
  • QC e embalaxe
  • Envío
  • Pagamento
  • Número de peza067501.6DRT4P
  • FabricanteHamlin / Littelfuse
  • DescriciónFUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
  • CategoríaProtección de circuítos > Fusibles
  • Estado da peza32778 pcs Stock
  • Avaliación de tensión - AC250 V
  • Tamaño / dimensión0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
  • Serie675
  • Tempo de respostaSlow Blow
  • Paquete / casoCartridge, Non-Standard (Axial)
  • PaqueteTape & Reel (TR)
  • Temperatura de operación-
  • Tipo de montaxeThrough Hole
  • Fusión de I²t3.71
  • Tipo de fusibleCartridge, Ceramic
  • Resistencia a frío DC0.049 Ohms
  • Valoración actual (amplificadores)1.6 A
  • Cor-
  • Capacidade de quebra @ Tensión nominal50A