MUBW10-06A7 Image
View larger Image
A imaxe pode ser representación.
ver especificacións para os detalles do produto.
MUBW10-06A7
Número de parte do fabricante: MUBW10-06A7
Fabricante / Marca: IXYS
Parte da descrición: IGBT MODULE 600V 20A 85W E2
Follas de cálculo: MUBW10-06A7.pdf
Estado do RoHs: Lead free / RoHS Compliant
Condición de stock: 8998 pcs Stock
Enviar desde: Hong Kong
Camiño de expedición: DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Solicitar presuposto
Parte No.
Cantidade
Solicitude en liña
  • nome de contacto
  • Compañía
  • Correo electrónico
  • Teléfono
  • Mensaxe
  • Verifique
  • Especificacións
  • QC e embalaxe
  • Envío
  • Pagamento
  • Número de pezaMUBW10-06A7
  • FabricanteIXYS / Littelfuse
  • DescriciónIGBT MODULE 600V 20A 85W E2
  • CategoríaProdutos semicondutores discretos > Transistores - IGBT - Módulos
  • Estado da peza8998 pcs Stock
  • Voltaxe - Recollida de emisores de colectores (máx.)600 V
  • Vce (on) (Max) @ Vge, Ic2.3V @ 15V, 10A
  • Paquete de dispositivos de provedorE2
  • Serie-
  • Potencia - Máx85 W
  • Paquete / casoE2
  • PaqueteBulk
  • Temperatura de operación-40°C ~ 125°C (TJ)
  • Termistor de NTCYes
  • Tipo de montaxeChassis Mount
  • Capacitancia de entrada (Cies) @ Vce600 pF @ 25 V
  • EntradaThree Phase Bridge Rectifier
  • Tipo IGBTNPT
  • Actual: recorte do recolector (máximo)600 µA
  • Actual - Colector (Ic) (máximo)20 A